8 Ocak 2022 Cumartesi

Instagram'ın En Güzel Hikaye ( Story) Gif'leri


Instagram uygulamasının belki de eeen çok beğendiğim özelliklerden birisi de hikayelere eklenen o tatlı gif'ler!Karşımıza sürekli aynı/benzer gif'ler çıksa da bu uygulamada inanın ki HARİKA GİF'LER mevcuuut buldum onlarııı :)

Zaman zaman her hangi bir hikaye (story) hazırlama süresinde paylaşmak istediğim görsele uygun gif'ler bulmakta ciddi sıkıntı yaşıyorum çünkü çoğunlukla da her hangi bir şey paylaşmaktan vagzeçip uygulamadan çıkıyorum..

Bazen epey vakit harcayarak (ki bende Instagram kullanma süresi maksimum günlük 15' falandır) uygulama ile inatlaşırcasına giflerden gif aramaya devam ediyorum,bayan olduğum için biraz daha sade daha sempatik gifleri kullanmayı tercih ediyorum,uygulamayı kurcaladıkça gif arama bölümüne ne kelime ama ne kelime eklersem ekleyeyim aradığım nitelikte giflere ulaşmak her zaman sorun oluyordu ki ..

Bugün burada paylaşmak istediğim şey tam da bu!..Instagram uygulamasında benim gibi hoş tasarıma sahip gif arayışında olanların dikkatine hazırlanmış olan bu yayının bir çok kişinin hoşuna gideceğinden de eminim çünkü hep aynı gifleri görmek uygulamayı ve haliyle kullanıcıları olan bizleri de daha da sıradanlaştırıyor..


Instagram uygulamasında yer alan ve çok ama çok iyi bir şekilde (bilinçli olarak mı acaba(!) gizlenmiş belki de güzel en zarif gif'ler için arama bölümüne aşağıdaki kelimeleri yazarak kolayca ulaşabilirsiniz..

Kelimeler pek akılda kalıcı türden değil ama olsun az ve öz paylaşım yaparız böylelikle :)

Instagram story(hikaye) atmadan evvel elinizin altında bulunup kolayca ulaşmanız için bu SAYFAYI KAYDETMEYİ UNUTMAYIIIIN!!..

Buyrun canlar..


Bilmeyenimiz azdır ama her gün yeni öğrenenler de vardır mutlaka diye Instagram'da Story nasıl atılır onu da kısaca göstereceğim.
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Hikaye bölümüne giriyoruz(önceden paylaşmak istediğimiz görseli seçmiş oluyoruz tabii ki ardından da özelliklerden GIF yazanını seçiyoruz.
Çıkacak olan ARA  sekmesine de aşağıdaki Gif isimlerini girerek görselimize yakıştırdığımızı seçiyoruz..artbymiriam - boho whitepremiproarts - merelscorner
lettering white - vippapierhaley ivers - anchetulilaesthetic - bohoBONUS


Ek olarak bu tarz Gif arayışında olanlar aşağıdaki kelimelerin sonuçlarına da bayılacaklarından eminim :)

sinalisa

mery.38 words

Scriptbynora

heart white

mery.38 home

leaves white

line white

allskyart


Her GIF grubun adını yazdım ki arzu eden direk kopyalayarak aramasını gerçekleştirebilirsin.

Ha,bu arada Instagramdan da beni takip edebilirsiniz elbette (takip için sayfamın en üstüne bakınız).

Sevdiniz mi,lütfen yorumlarda belirtin.Kiremithanem
Kiremithanem

”Bu Dünyada Çiçeklere Bakmak İçin Cehennemin Çatısında Yürüyoruz,Haydi Gelin,Çatıya Çıkalım!”

11 yorum:

 1. İngstigram pek kullanmıyom ama kullananlar için bilgilendirici olmuş,gif ihtiyaçları için yazınzıdan faydalanabilirler,emeğinize sağlık..😊

  YanıtlaSil
 2. Ah hepsi çok zarif ve güzeller :) bunların blogda kullanılanları da olsa :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogda da kullanılacak çok şey var aslında😘

   Sil
 3. Harika gözüküyorlar hemen bakacağım :)

  YanıtlaSil
 4. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim sevgili blog arkadaşım. Daha önceden Eğitim Pınarı isimli bloğuma yapmış olduğunuz değerli yorumlar için size müteşekkirim. Ayrıca özellikle öğrencilerimize faydalı olabilmek adına açmış olduğum yeni bloğumu da https://saymuallim.blogspot.com/ ziyaret ederek değerlendirme yapmanızı beklerim. Sevgilerle...

  YanıtlaSil
 5. hepsini özenle not aldım ki :) Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Çok fazla intagram da yer almıyorum gif resümler ilgi qlanıma giriyor buradan indirebilirim bana kaynak çıktı

  YanıtlaSil
 7. şahane bir paylaşım olmuş. Hepsini not ettim bile ♥

  YanıtlaSil
 8. ben de çok seviyorum gifleri özellikle whatsapp da kullanıyorum ben...sevgilerimle...

  YanıtlaSil

Yorumunuz en kısa sürede sevgi ve alaka ile cevaplandırılacaktır.
Yorum yaptığınız için teşekkür ederim.