10 Ekim 2019 Perşembe

Rahik-i Mahtum Ürünleri-Helal/Doğal/Yerli


Gittikçe kadın müşterilerinin doğa ve diğer canlılara gösterdikleri hassasiyetle beraber dinen de kullanılan bir çok ürünü araştırarak alışveriş yapmaya özen göstermeye başladık.
Bu şahane bir gelişmedir.
Talep olunca ürünler de yavaş yavaş üretilmeye başlıyor böylece..
Hem helal hem doğal bir çok yeni ürün ve firmalar kozmetik alanında yerlerini aldı..
Kozmetik dünyasının bu alanda kendini daha da çok geliştireceğini düşünüyorum bu yeni ürünleri görünce mutlu oluyorum ve en önemlisi sadece kadınların değil her bireyin kişisel bakımı için kullandığı ürünün bir başka canlıya zarar verilmeden üretilmiş olma konusunda gerekli hassasiyeti gösteriyor oluşu insani bir sorumluluktur.
Instagram çok güzel ve geniş bir pazarlama piyasası haline gelmiştir.Son zamanlarda ürettikleri ürünlerden dolayı şahane geri dönüşümler alan bir hesaptan bahsetmek istiyorum sizlere..
Muhakkaktır ki bu hesabı bir süreliğine takip etmenizi ve ürünleri bizzat kullananlardan gelen mesajları görmenizi istiyorum.
Bu ürünleri üretenleri buradan da tebrik ederek kozmetik ürünlerin insanın yaradılışına en uygun şekilde üretilmesine dair gayretin artacağına kalben inanıyorum.
Bilinçli ve kendilerini sürekli geliştirerek yeni ürünlerle bu hizmeti sürdüren herkes hem insana hem de diğer canlılara büyük bir saygı göstermektedir.

Ürünlerin bazıları şöyledir:
İnternet üzerinden incelemek için:rahikimahtum.com


Dipnot:Ürünlerden elde edilen gelirin tamamı ihtiyaç sahiplerine verilmektedir.
Kişisel kazanç söz konsuu değildir.Kiremithanem
Kiremithanem

”Bu Dünyada Çiçeklere Bakmak İçin Cehennemin Çatısında Yürüyoruz,Haydi Gelin,Çatıya Çıkalım!”

4 yorum:

  1. İlk duyuyorum ürünü merak ettim doğrusu

    YanıtlaSil
  2. Güzel bilgilendirmeler için çok teşekkür eder, sizi blogumdaki yazılarla ilgili değerlendirmeler yapmak üzere blogumda görmekten mutluluk duyarım. Çok teşekkürler.

    YanıtlaSil