7 Aralık 2018 Cuma

Cuma Kartı:Kün Fe Yekûn


Cuma kartı kategorim nicedir yeni bir şeyler görmedi,bu kategorinin yayınlarını ertelemiş hatta kategorinin tamamını kaldırmıştım bi ara(yüreklerine sağlık) bir kaç arkadaş sözünü etmeseydi sanırım bu Cuma günü de yine bir şeyler yayına alınmayacaktı.
İnsan bir şeyleri duymak istiyor çünkü,dile getirilince bazı şeyler daha bir canlı olur anlamlı olur hatta ve biz,buara,blog aleminde yorumlardan can alıyoruz yolumuza devam etmek için güç ve kuvvet alıyoruz.
Bir insan başka bir insana duygu ve düşüncelerini ifade ettiği zaman bu davranış mutluluk verir,bugünkü Cuma kartının tasrlanmasına vesile olan sevgili Ecehan hanıma güzel sözleri için teşekkür etmek istiyorum..

Kartı Ecehan hanımın da sizin de beğenmenizi umuyorum şahsen ben yeşilin bu tonuna yaprakların da bu türüne hayranlık duyarım yani bu yeşil ve bu yapraklar her nerede olursa olsun beni mest ediyor dolayısıyla Rabbimizin kendisini anlatırken kullandığı en kuvvetli ayetlerden birini önplana çıkarmak ve hatırlatmak mahiyetinde bu güzel yaprakları daha da güzel olanbu ayet ile süslemek istedim..


Evvela kendi telefonumda denedim ve çok çok beğendim tabii ki de :)) inşallah ilk fırsatta çıktısını alıp bir arkadaşa hediye edilmek üzere paketlenecek aynı zamanda da evimdeki yerini de mutlaka alacaktır..

Kartı orjinal boyda görmek veya indirmek için:

KÜN FE YEKÛNSevgilerimle,hayırlı cumalar..

UYARI:Tasarım tamamen bana aittir,gelir elde etme amaçlı kullanıldığı takdirde hakkım helal değildir.
Kişisel kullanım dışında hiç bir yerde kullanılamaz.

Kiremithanem
Kiremithanem

”Bu Dünyada Çiçeklere Bakmak İçin Cehennemin Çatısında Yürüyoruz,Haydi Gelin,Çatıya Çıkalım!”

9 yorum:

 1. Güzel arkadaşım, harikasınız... Gerçekten tasarıma ciddi önem veriyor ve saygı duyuyorum, bu bambaşka bir yetenek. Her zaman eserlerinizi görmekten mutlu olacağımı peşinen söylemeliyim. Gücünüze, yüreğinize sağlık, koccaman sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aolan razı olsun kıymetli yorum ve düşünceleriniz beni çok motive oluyor iyi ki varsınız.
   Benden sevgiler.

   Sil
 2. Ayyy yazmayı unutmuşum, bu enfes bir tevafuk olmuş zira günlerdir bu orman yeşili tonunda ip arayıp duruyorum ve bu rengin huzurla gerçekten çok ilintili olduğunu düşünüyordum. Demem o ki; renk de çok iyi bir seçim olmuş, sevgiler yeniden...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeşilin bu tonu içine öyle siniyor ki nicedir favorimdir❤
   Inşallah aradığınız ipi bulursunuz.

   Sil
 3. ben çok beğendim emeğinize elinize sağlık...sevgilerimle...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kıymetli arkadaşım çok teşekkür ederim sizin de beğeniyor oluşunuz beni ayrıca mutlu ediyor💕

   Sil
 4. Emeğinize sağlık.Çok güzel olmuş :))

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel. emeğinize sağlık :)

  YanıtlaSil

Yorumunuz en kısa sürede sevgi ve alaka ile cevaplandırılacaktır.
Yorum yaptığınız için teşekkür ederim.