20 Kasım 2017 Pazartesi

Oyun Çadırını Kim Kazandı?Hayırlı sabahlar dileklerimle yeni bir haftaya başlamış olduk Allaha hamdolsun dua edin herşey herkes için iyi olsun.
Bloğumda Oyun Çadırı Çekiliş etkinliği vardı biliyorsunuz,katılımcı sayısı çok az oldu evet bu hoş bir gelişme olmayabilir ancak benim amacım bu hediyeyi mutlu olacak birine vermekti dolayısıyla ha bir kişi ha bin kişi nasılsa sonunda bir kişiye gideceklerdi hem benim evimde durmaları her hangi bir amaca hizmet etmemeleri anlamına geliyordu..
Bana göre amaca hizmet etmiş oldu yine de sonunda bir veya bir kaç çocuk mutlu olacak bu hediye vesilesiyle..
Bu arada beni mutlu eden gelişmeler oldu,etkinliğe bağlı olduğunu da düşünmüyorum.
Birincisi blogum henüz iki aylık olmasına rağmen çokça izlenmeye alındı yani bloğumu okumak isteyenlerin sayısı arttı.Bu çok güzel bir şey tabii devamında daha titiz olmamı daha seçici olmamı gerektiğini de düşündürdü ama sonuç itibariyle güzel bir gelişmedir.

Buarada hediyeleri görmek isteyen olursa buraya tıklayabilirler.

BLOGUMUN OKUNMASI İLE İLGİLİ

Bloğumun izlenmesi için her hangi bir etkinliğe gerek olmadığını da görmüş oldum böylece zaten yukarıda belirttiğim gibi amacım bloğumu hediye vesilesiyle takibe aldırmak değildi.
Bloğumu okunur ve izlemeye layık bulan herkese buradan sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum.Gönlünüze sağlık çok teşekkür ederim.

Kısacık bir sürede 100 kişiye ulaşacağımı düşünmemiştim açıkçası,bloğumun okuyucu veya ziyaret eden sayısı oldukça iyi bir seviyede günlük ziyaretlerim yayın girdikçe artıyor sevindirici :)
İki ay içerisinde 25.000 bini aşkın ziyaretçim olmuş bu da benim için bir mutluluk kaynağı.

BLOG TANITIM/REKLAM İLE İLGİLİ

Ek olarak özelden bir çok blog sahibi bloglarından bahsetmem ve tanıtmam için mesajlar attı bu durum ile de ilgili şunu söylemek istiyorum:

Benim bloğum popüler bir blog değil,kendileri eksik olmasınlar başarılı olduğumu söylediler tanıtım yapmamı istediler yalnız ben böyle düşünmediğim için geri çekildim hatta hiç bir dönüş de yapmadım,cevap yazmadım.

Çekindim,ne yazacağımı da bilemedim ordan nasıl görünüyorum nasıl bir izlenim bırakıyorum bilmiyorum ama neye göre başarı neye göre popüler tam kestirmiş değilim.

Tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum çok uzun oldu bu giriş farkındayım lakin bunları yazmak sizinle paylaşmak istedim burada olmayı seviyorum güzel insanlar tanımayı seviyorum bloglarınızı okumayı seviyorum,izlemeye alan herkesi izlemeye almaya çalışıyorum.

Oyun Çadırını kazanan arkadaşa gelince kazanan Büşra Sağlam (The Sağlam's)'tır.
Sevgili Büşra hemen seninle iletişime geçiyorum mail adresini kontrol et bakim,bugün gönderiyorum hediyelerini arkadaşım :)
Hayırlı olsun diyorum bol oyunlu bol kitap okumalı vakitler geçirmesini dilerim inşallah..

Çok teşekkür ederim..Kiremithanem
Kiremithanem

”Bu Dünyada Çiçeklere Bakmak İçin Cehennemin Çatısında Yürüyoruz,Haydi Gelin,Çatıya Çıkalım!”

7 yorum:

 1. kazanana hayırlısı olsun :)

  YanıtlaSil
 2. Aaayyy nasil sevindim yaaa❤🤣🤣🙏🙏

  YanıtlaSil
 3. Büşra ‘cım hayırlı olsun 😘❤️

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsunn, güzel günlerde kullansın sevgili Büşra :)

  YanıtlaSil
 5. Sizi çok beğenerek takip ediyorum, başarılarınız daim olsun 💕 tebrik ederim Büşra 😁

  YanıtlaSil

Yorumunuz en kısa sürede sevgi ve alaka ile cevaplandırılacaktır.
Yorum yaptığınız için teşekkür ederim.