9 Kasım 2017 Perşembe

Tesettür Eşofman Modelleri/Fİyatları İle Birlikte-Çok Aradım Bunları Ya!


Koşmak için uygun kıyafet bulmak dert oluyor bazen bu sabah tesettür eşofman modelleri arayıp durdum..karşıma az sayıda güzel şeyler çıktı diyebilirim..
Bir kaçını sadece ekleyebiliyorum kaybetmemek adına bir de sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum.
Tesettüre ne denli uygun olduklarını onun yanısıra kullanım bakımından ne denli rahat oldukların ıda merak ediyorum..yüzlerce Tesettür eşofman modelleri var ama tesettüre pek uygun gibi gelmiyor üzgünüm çok üzgünüm vücut hatları görünüyor bazıları taytlı(!!)..
Eşofman tasarımcılarına sesleniyorum lütfen lütfen daha uygun bir şeyler üretin,tesettür kavramını biraz araştırın,Allah'ın emri olduğunu algılayın ve lütfen sadece bunun ehli olan birileri üretsin sadece kazanç amaçlı üretmeyin,sevabı vardır lütfen ihmal etmeyin..bu konuda hassasiyet gösterilmesi elzemdir,rica ediyorum yapın bunu :)

EN GÜZEL TESETTÜRE EN UYGUN TESETTÜR EŞOFMAN MODELLERİNİ BURADA BULDUM:Tommylife


TESETTÜR EŞOFMAN MODELLERİ


Şu takım görsel olarak hem çok güzel hem de çok zarif (spor yaparken güzellik ve zarafete yer var mı ondan da emin değilim amaç da dikkat çekmemek) gerçekten günlük spor yapmak örneğin koşmak için pek rahatmıdır onu bilemiyorum..koşmak için olmasa da yürüyüş için uygun olabilir..bolluğu iyi üst kısmının altı sanki dar gibi yani biiirazcık daha bol olabilememiş mi?..olabilebilirmiymiş mi bilemiyorum :)
Bu tesettür eşofman takımının fiyatı 139.90TL (!dıfjjhjrhaapmdkewa)

TESETTÜR EŞOFMAN MODELLERİ

Tüm takımların fiyatları nerdeyse tek fiyat görseldeki ve bi üsteki tesettürlü eşofman takımları fiyatları 129.90TL.

Bu modeli de beğendim,renginden dolayı özellikle ancak dediğim gibi keşke biraz daha bol olsalardı olabilselerdi..şıklığa fazla mı düşkünüz nedendir bu darlık,darlandım vallahi :)

TESETTÜR EŞOFMAN MODELLERİ

Şu tesettür eşofman takımını incelemem lazım..Arap alfabesinden harfler taşıyan hiç bir şeyi kullanmayan birisiyim çünkü kutsal kitabımızda bir çok surenin ilk ayeti ya da başlangıcı tek bir harf ile yapılmaktadır.Bu harflerin tefsirini bir çok alimimiz yapmış olsa da tam olarak ne anlama geldiklerini net bir şekilde çözememiştirler..
Bazıları bu harflerin Allah ile sevgili Peygamberimiz (s.a.s) arasında şifre gibi bir şey olduğunu söylüyor yani belki bu surelerin tek bir harf ile başlama sebebi o sureyi veya ayetleri farklı bir dil veya yaklaşım veya mantık ile anlatması içindir..Allah-u Alem doğrusunu Allah bilir..bu sebeplerden dolayı hiç bir harfin hiç bir giysimde veya aksesuarımda yer almasını istemiyorum hem saygımdan dolayı hem edep bakımından uygun gelmiyor bana..
Takımın düz rengi ve çizgisi hoşuma gitse de baskısı yüzünden elenmiş oldu haliyle..

TESETTÜR EŞOFMAN MODELLERİ

En sade tesettür eşofman modeli buydu..renksiz baskısız düz çizgi hem sade hem de dikkat çekmeyen bir hali var,biiiirazcık daha bolluğu olsaydı keşke,keşke keşke....fiyatı yine aynı diğerleri gibi 129.90 

TESETTÜR EŞOFMAN MODELLERİ

Pek ilgimi çekmese de bu tesettür eşofman modelini de buldum,fiyatı çok uygun ama alır mıyım bilmem fiyatı:23.63 Avro BURADA


Ne düşünüyorsunuz..bu tesettür eşofman modelleri sizce tesettüre uygun mudur,fiyatları nasıl buldunuz aklımı kurcalayan bir konu bu,tayt giymiyorum pantolon hiç giymiyorum biraz daha bol daha geniş bir takım bulmayı isterdim ama elimizde bunlar var şimdilik..

Sevgiler herkese düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.


Kiremithanem
Kiremithanem

”Bu Dünyada Çiçeklere Bakmak İçin Cehennemin Çatısında Yürüyoruz,Haydi Gelin,Çatıya Çıkalım!”

8 yorum:

 1. En kullanışlı ve rahatı ikincisi gibi gözüküyor. Birincisi önden açık değil ve daha bakarken darlandım. Kocaman harfli yazılı şeyleri sevmem. Dördüncüsü güzel ama yine sıkacak gibi. İkincisi aralarında en bol duranı. Kumaşı da sanki kendini salıp rahat bırakacak gibi. En sonuncusu da iyi gibi. O ikisini sevdim.

  Ben on sekiz senedir önce (Tam Metehan'a doğuma giderken almıştık oradan biliyorum:) Can'ın alıp da spor özürlü olduğu için giymediği bir üstü kullanıyorum senelerdir. Öyle bol kesim rahat başka bulamadım. Niyeyse zıpçıktı gibi yapıyorlar. Tesettürde olmasak da spor yapanlar dal gibi olmak zorunda mı isyanına gitmek üzereydim bir ara :) Tchibo'da güzel şeyler olabiliyor. Oraya da bir bak istersen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hamileyken ben de eşimin bir kaç giysisiyle rahat etmiştim Handan,haklısın her zamanki gibi haklısın arkadaşım erkek için mi baksak onlar pek taytlı olmuyor mesela :) pullusu da var süslüsü de ama yok yok öyledeğil yani spor yapılacaksa daha rahat olmalı dediğin gibi hem rahat hem esnek hem terleme durumalrında sıkıntı vermeyecek bişey.
   Büyük markaların modelleri bile sıkıntılı (taaaayt!!!))
   Tchibo'ya bakıyorum hemen sağ ol canım.

   Sil
 2. https://www.allday.com.tr/urun_detay/esofman-takimi-TK-40109/10622 Ben bu siteden almıştım bilmiyorum yurt dışına gönderileri var mı ama çok çok memnunum hem rahat hem kullanışlı sizin modeller daha kısa kalıyor sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yurt dışı gönderimi sorun değil aldirabilirim çünkü çok teşekkür ederim bir bakayım ona da.

   Sil
 3. üstünde vav harfi bulunan kesinlikle iyi değil onu biliyorum da diğerlerini bilemedim🤔 sondan bir önceki fotoğraf güzel göründü,düz koyu renk hem rahat hem de dikkat cekmeyecek gibi,tabii kırmızı eşarp olmazsa😁

  YanıtlaSil
 4. galiba gri olandan alacağım kendime :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu da beğendim Büşracım o da güzel.

   Sil