4 Kasım 2017 Cumartesi

Rustik Minimal Mutfak ve Endüstriyel Tarz Duvar Kağıtları


Endüstriyel dekorasyon tasarımı gitgide rağbet görüyor,beğeniliyor.Aslında bana göre beğenilen doğal materyallerden yapılmış evlerdir yani taş çamur çimento gibi..doğamızda var çünkü,topraktan yaratıldığımıza göre bunlara karşı sempati duymamız ve bu tür ortamlarda yaşamak istememiz heralde bundan ileri geliyor..

Beğendiğim kağıt yukarıda yer almaktadır yalnız bana oldukça koyu bir renk gibi geldi duvarların bu derece koyu olması odada boydan pencereyi elzem kılıyor.Işık alan bir yer olmalı bence..yoksa kasvetli bir mekan olur.

Buna benzer biraz daha açık bir renkte duvar kağıdı baktım karşıma bir çok güzel kağıt çıktı yalnız onlar da oldukça pahalı..rülo başına 28.00 dolar az değil.

Aliexpress'te gördüm bunları..mutfak kağıdımın değişmesi gerekiyor ne yazık ki fayans döşememişler dolayısıyla biz de mecburen kağıt uyguladık.
Sanırım iki yıla yakın dayanabildi,kenarları hafiften açılmaya başladı,mutfaklarda havalandırma yoktur yemeklerin kokusu dumanı mutfakta kalıyor pencereyi açmak pek işe yaramıyor.

Beğendiğim duvar kağıtları:


Detayları ve fiyatı burada


Bunun fiyatı oldukça uygun rengi de çok hoş.Detayları burada.

Sanırım sonuncusu hem fiyat bakımından hem görünüm açısından daha güzel..bu konuyu buraya taşımama sebep olan şey mutfağımın duvar kağıdıdır evet ama bu tarz bir kağıt düşündüren şey ise aşağıda yer alan mutfaktır.

Resimlerine bile doyamadım..gerçekten hem çok beğendim hem de bir an evvel mutfağımın böyle olmasını istedim..Tabii ki olmayacak bir mutfak beğenildi diye iki yıllık mutfağı değiştirmek akıl işi değildir israftır haramdır.
Kağıt değişecek ve ben bu mutfaktan esinlendim diyelim :))
Etkilenmemek de mümkün değil yalnız :))


*Foto kaynak burası
Kiremithanem
Kiremithanem

”Bu Dünyada Çiçeklere Bakmak İçin Cehennemin Çatısında Yürüyoruz,Haydi Gelin,Çatıya Çıkalım!”

2 yorum: